Przybyszewski napisał(a):

Nie slysze strzelajacych korkow bo odchodzi Mitrovic
|
Wszyscy już tak nadupceni, że cięzko pisać.
Słuszna decyzja, zapowiada się letni exodus - Głowa, Brożek, Ivan, Mitro, Cywka, Carlitos, pewnie Mały i Zdenek. Może Arsenic..
Oby podpisali Bashe i Lloncha , bo bez nich środek praktycznie nie istnieje.
Bedzie się działo
