|
W swietle tego co sie wydarzylo i co sie wydarzy zaczynam watpic czy kiedykolwiek chodzilo psom o jakes flagi.
Wielce prawdopodobne, ze po prostu skorzystano wtedy z okazji. Byl doskonaly pretekst wiec dokonano przeszukan a jednoczesnie nie wzbudzono podejrzen co do prowdzonego "duzego" dochodzena.
To bedzie tylko kolejny zarzut w calej litanii.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 21.05.2018 o godz. 20:18.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|