Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5722
Stary 21.05.2018, 19:58
Otoz to I albo pozostaniemy w obecnym modelu "jakos to bedzie" i bedziemy sredniakiem bez wielkich planow. Bo nikt normalny w to nie wejdzie z wiekszymi pieniedzmi, bo byla by to PRowa kula u nogi.

Albo, przerwiemy pewne powiazania i nie bedzie sie do nas jak dopier...(przynajmniej tak grubo) a wtedy duzo latwiej bedzie zdobyc pieniadze I snuc plany.
Odpowiedz cytując