|
Otoz to I albo pozostaniemy w obecnym modelu "jakos to bedzie" i bedziemy sredniakiem bez wielkich planow. Bo nikt normalny w to nie wejdzie z wiekszymi pieniedzmi, bo byla by to PRowa kula u nogi.
Albo, przerwiemy pewne powiazania i nie bedzie sie do nas jak dopier...(przynajmniej tak grubo) a wtedy duzo latwiej bedzie zdobyc pieniadze I snuc plany.
|