|
Odbyło się kiedyś przeszukanie, a flag nie znaleziono, zatem było to potencjalnie najbezpieczniejsze miejsce, ponieważ dwa razy Policja nie będzie prowadziła w tym samym miejscu przeszukania.
Problem jest inny, głębszy. Brak refleksji nad tym co jest w najważniejsze, Wisła czy rozgrywki kibicowskie. Jeżeli Wisła, to powinno unikać się takich sytuacji.
|