Wyświetl pojedynczy post
RadekKRK
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5721
Stary 21.05.2018, 19:27
Odbyło się kiedyś przeszukanie, a flag nie znaleziono, zatem było to potencjalnie najbezpieczniejsze miejsce, ponieważ dwa razy Policja nie będzie prowadziła w tym samym miejscu przeszukania.



Problem jest inny, głębszy. Brak refleksji nad tym co jest w najważniejsze, Wisła czy rozgrywki kibicowskie. Jeżeli Wisła, to powinno unikać się takich sytuacji.
Odpowiedz cytując