Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5717
Stary 21.05.2018, 17:15
Ehh a podobno to za TFK nie dbaliśmy o PR Już wolałem protesty przeciwko bednarzowi i brak możliwości zakupu biletu przez internet, niż naloty CBŚ na budynki klubu... Prawda jest niestety taka, że Bragiel jeśli to widział to już możemy o nim zapomnieć (tak jak o jakimkolwiek poważnym inwestorze). Nikt nie zaryzykuje takiego szamba, że po wpisaniu jego nazwiska w wyszukiwarkę zaraz obok wyskoczy akcja CBŚ w związku z zatrzymaniami w sprawie handlu narkotykami i zabójstwa... I niech ludzie z zarządu lepiej nie rżną głupa, że nie wiedzieli komu wynajmują pomieszczenia ani kto prowadzi siłownię w hali TS. NO CO ZA DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI, że akurat to ludzie związani z środowiskiem przestępczym z Krakowa identyfikujący się jako pseudokibice Wisły, kto by pomyślał, aż dziwi bierze, że to nie ruska mafia... Jeszcze trzeba poczekać na gwóźdź do trumny w sobotę po emisji tego całego reportażu.
Odpowiedz cytując