wiesniak842 napisał(a):

A to taniej im wychodzi niż płacenie Perezovi i Ze Manuelowi kontraktów. Robią to podobno za grosze....
(pozyskiwanie młodych)
Może ograniczmy "wagon" straniersów np. o 2-3 "sztuki piłkarskie" a za pensje dla nich pozyskajmy tych kilku z niższych lig? Skoro parchom sie udaje to czemu nam ma się nie udać?
Kolejna wymówka? kasę mamy dla licznej kadry a dla takiego Struzika czy Pika by nie było?
(Przykładowo)