MaLk napisał(a):

Ma się porównywalnie do tego, jak akademia za 5 tys. zł na miesiąc do akademii Lecha.
No ale już widzę, że Ciebie się nie przekona, bo Ty żyjesz w świecie FM-a i wydaje Ci się, że talent piłkarski to wystarczy "znaleźć" jadąc do Sanoka i sprawa załatwiona, 6 baniek euro wpada z automatu...
|
Mylisz się. Bardziej tu patrzę na parchovie i ich poczynania w tym kierunku. (przeszukiwanie Małopolski i Podkarpacia). Chcą byc tam gdzie Lech. A my?
FM to nie moje pokolenie kolego ale mojego chrześniaka
