Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81918
Stary 21.05.2018, 16:43
Ogryzek nie rozumiem czemu marudzisz na obecny zarząd obarczając go aktualnym stanem naszej młodzieży. Swoje pretensje kieruj do ludzi rządzących Wisłą za czasów Telefoniki, koledzy już wystarczająco wykazali że powoli ale idziemy z aktualnie rządzącymi w dobrym kierunku, a Ty nadal piszesz oczywistości i kontynuujesz jałową dyskusje.
Odpowiedz cytując