|
Ogryzek nie rozumiem czemu marudzisz na obecny zarząd obarczając go aktualnym stanem naszej młodzieży. Swoje pretensje kieruj do ludzi rządzących Wisłą za czasów Telefoniki, koledzy już wystarczająco wykazali że powoli ale idziemy z aktualnie rządzącymi w dobrym kierunku, a Ty nadal piszesz oczywistości i kontynuujesz jałową dyskusje.
|