Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81917
Stary 21.05.2018, 16:40
W tej dyskusji brakuje mi jednego
Górnik to nie jest kuźnia talentów, co rok wypuszczająca tabuny młodych Polaków od wielkiej piłki. Ten klub nawet nie ma takiej strategii, żeby stawiać na młodych Polaków.

Górnik był (jest) biedny to naściągał młodych i tanich z okolicy (kilku z Gwarka). DO tego doszło kilku co złapało formę życia (Angulo, Kurzawa) i to sie wszystko zazębiło. mają 4 mejsce.

Strategie inwestowania w młodzież to ma Lech. Tylko i wyłącznie. na razie można powiedzieć, że Gónik ma farta.
Jak będą grali młodymi przez najbliższe 5 lat to wtedy można powiedzieć że taką mają strategie.
Odpowiedz cytując