|
W tej dyskusji brakuje mi jednego
Górnik to nie jest kuźnia talentów, co rok wypuszczająca tabuny młodych Polaków od wielkiej piłki. Ten klub nawet nie ma takiej strategii, żeby stawiać na młodych Polaków.
Górnik był (jest) biedny to naściągał młodych i tanich z okolicy (kilku z Gwarka). DO tego doszło kilku co złapało formę życia (Angulo, Kurzawa) i to sie wszystko zazębiło. mają 4 mejsce.
Strategie inwestowania w młodzież to ma Lech. Tylko i wyłącznie. na razie można powiedzieć, że Gónik ma farta.
Jak będą grali młodymi przez najbliższe 5 lat to wtedy można powiedzieć że taką mają strategie.
|