FraMat napisał(a):

A tam...
Podstawowa zasada handlu: kupić tanio- sprzedać drogo.
Sprzedaż jakiegoś tak hanysa za 400 tys euro do lecha to i tak dużo mniej niż sprzedaż (ewentualna ) Carlitosa, chocby za 1 mln euro.
I nie...
NIE uwiera mnie Polska.
Uwiera mnie robienie z "młodych Polaków" gwiazd na licytacji. Bo i tak się nie sprawdzają.
|
Taaa 1 mln euro. A jak to ma się do Bednarka za 6 mln euro. Kownackiego za 3 mln euro czy Kapustki za 5 mln euro. Co to jest za Carlitosa 1 mln....
btw
Uwiera uwiera. Wypierała się żaba błota.