Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81905
Stary 21.05.2018, 13:20
W 08.2016 TS przeją piłkarską spółkę od Telefoniki, przyjmijmy że zarząd zaczął na spokojnie pracować nad piłkarską Wisłą na początku 2017 roku. I tu mam pytanie do Ogryzka: czy 1,5 roku to wystarczający czas na stworzenie odpowiedniego systemu szkolenia młodzieży tak, aby oczekiwać na dzień dzisiejszy wprowadzania/grania młodzieżowców w pierwszym składzie Wisły?
Odpowiedz cytując