Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81903
Stary 21.05.2018, 13:07
nie widzicie ze Ogryzek narzeka ze nie grają Polacy

A przeciez juz to przerabialismy, no ale najlepiej .......ić ...
ale chujnia bo nie graja Polacy
ale chujnia bo nie graja mlodzi Polacy
ale chujnia bo nie graja mlodzi zdolni Polacy
ale chujnia bo graja sami przeplaceni Polacy

ja .......e, od 2 dni płaczesz ze inne kluby wystawiaja mlodych a My nie. Droga na Górnik czy na żydy jest dość prosta....

i pytanie klucz : czy wiesz jak prezentuja sie Ci młodzi których ty rzekomo byś wpuszczał ? Oczywiscie pytanie retoryczne
wiec pytam tak jak w innym temacie, gdzie jest Buras?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując