Ogryzek napisał(a):

A konkretnie ilu młodych z niższych lig Polskich sprowadził Junco? Ilu trenerzy dali szansę? Co robił nasz dyrektor sportowy poza napełnianiem wagonów w Hiszpani kolejnym zaciągiem stranierosów z kontraktami 1+1? Na ilu meczach CLJ był Carillo? Dla przykładu Probierz pojawia się tam regularnie. 2 młodych pozyskał, czy aż 3? Śmiech na sali. (Kolar. Kostal to już stare dziady)
Tak wiem. Fajniej pojechać do Chorwacji czy Hiszpanii niż do Boguchwały czy Sanoka.
|
A kto jechał do Starachowic po Śliwe jak nie sam Junco?
Nie chce mi sie tego szukac, ale amietam post na fb Akademii o transferach do klubu ok 20 młodych chłopaków.
Takie transfery lubia cisze i nie przeczytasz o nich ma 1 stronach gazet.