|
Z tym ślubem się nie zgodzę, bo naprawdę ciężko znależć kogoś, kto mógłby wejść i coś zagrać.
Nikt ze zmienników nie naciska w taki sposób, by grać kosztem w/w dwójki. Co więcej, moim zdaniem taka stabilizacja dobrze wpływa na zespół. Fajnie, że w przyszłym sezonie będziemy mieć bardzo podobną wyjściową jedenastkę.
|