Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 21.05.2018, 12:28
Z tym ślubem się nie zgodzę, bo naprawdę ciężko znależć kogoś, kto mógłby wejść i coś zagrać.
Nikt ze zmienników nie naciska w taki sposób, by grać kosztem w/w dwójki. Co więcej, moim zdaniem taka stabilizacja dobrze wpływa na zespół. Fajnie, że w przyszłym sezonie będziemy mieć bardzo podobną wyjściową jedenastkę.
Odpowiedz cytując