Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6718
Stary 21.05.2018, 12:16
@sandomingo

Z tego co wiem to karnetowicze 'całosezonowi' będą mieli za darmo, 'wiosenni' coś tam taniej, a normalna pula biletów tez będzie w sprzedaży.



€“ Mecz planujemy połączyć z prezentacją drużyny. Kibice, którzy w sezonie 2017/2018 mieli karnet na cały sezon, wejdą na stadion za darmo. Posiadacze stałej wejściówki na rundę będą mieć zniżkę na bilet, a pozostali zapłacą ustaloną cenę €“ mówi nam Damian Dukat, wiceprezes klubu - via lovekrakow
Ostatnio edytowane przez bob85 : 21.05.2018 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując