|
@sandomingo
Z tego co wiem to karnetowicze 'całosezonowi' będą mieli za darmo, 'wiosenni' coś tam taniej, a normalna pula biletów tez będzie w sprzedaży.
Mecz planujemy połączyć z prezentacją drużyny. Kibice, którzy w sezonie 2017/2018 mieli karnet na cały sezon, wejdą na stadion za darmo. Posiadacze stałej wejściówki na rundę będą mieć zniżkę na bilet, a pozostali zapłacą ustaloną cenę mówi nam Damian Dukat, wiceprezes klubu - via lovekrakow
Ostatnio edytowane przez bob85 : 21.05.2018 o godz. 12:21.
|