|
Nie wiem czy się orientujecie ale 3-4 zawodników z CLJ trenuje z 1 drużyną...
Nie wiem czy wiecie mamy odchudać skład 1 druzyny bo mamy wiecej stawiać na młodych... (ma byc docelowo 23 zawodników + młodzi 3-4 młodych... obecna kadra jak się nie myle zamyka się w 29? Młodzi nie mieli szans zadużo było starych zawodników w 1 druzynie. Teraz bedzie to wyglądac troche inaczej 11 pierwszy skład 11 rezerwy, teraz byle jaka kontruzja 1 składu powoduje wejście młodego chociaż na ławkę oczywiście jeśli Junco to za zapowiada wdroży...
|