Gdyby Cywka dobrze pokrył przy pierwszej bramce, gdyby Mitrović powalczył o piłkę przy drugiej, to inaczej by to wyglądało, no ale co by było gdyby
I tak szacun za walkę do końca, w końcu sezon z emocjami, następny sezon mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy, optymistycznie duużo lepszy
