Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.05.2018, 09:53
Sezon jak najbardziej na plus, dawno nie było takich emocji w sezonie i walki do samego końca o puchary. Dawno nie było tyle radości w grze i najlepszego piłkarza ligi u nas w drużynie( wielce prawdopodobne że w 11 roku znajdzie się i Carlitos i Lloch). Wreszcie przyszły wygrane wyjazdowe na które czekaliśmy po kilka lat i wreszcie wydaje się że mamy trenera który ma jakiś plan i pod którym drużyna prezentuje się coraz lepiej.

Minusem stałe narzekanie kibiców i szukanie dziury w całym po według mniej najlepszym sezonie od kilku lat... szkoda spotkań które przegraliśmy po dobrej grze ale po błędach indywidualnych no i szkoda pucharów bo mimo, że dostali byśmy wpier...ol to wyszlibyśmy na większy plus z kasą...
Odpowiedz cytując