Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81894
Stary 21.05.2018, 09:34
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
W obecnej drużynie CLJ gra sporo chłopaków rocznikowo młodszych. Ok, zagrali pełny sezon w CLJ ale co im da kolejny sezon tam? A jak mają iść na wypożyczenia (wyżej 3 ligi nie nadają się póki co) to lepiej żeby ktoś tym kierował z klubu - poprzez seniorską drużynę rezerw.
No chyba że tam faktycznie w nikim nie ma potencjału (co jest jednak mało prawdopodobne), wtedy szkoda kasy.
Nowa CLJ to będzie poziom może nawet słabej drugiej ligi, a na pewno mocnej trzeciej. Jeżeli tylko uda się nam tam utrzymać to skazywanie chłopaków na czwartą ligę będzie pomysłem idiotycznym. Gorzej jak się nie utrzymamy. Wtedy jednak celem numer 1 powinien być jak najszybszy tam powrót.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując