sandomingo napisał(a):

W obecnej drużynie CLJ gra sporo chłopaków rocznikowo młodszych. Ok, zagrali pełny sezon w CLJ ale co im da kolejny sezon tam? A jak mają iść na wypożyczenia (wyżej 3 ligi nie nadają się póki co) to lepiej żeby ktoś tym kierował z klubu - poprzez seniorską drużynę rezerw.
No chyba że tam faktycznie w nikim nie ma potencjału (co jest jednak mało prawdopodobne), wtedy szkoda kasy.
|
Nowa CLJ to będzie poziom może nawet słabej drugiej ligi, a na pewno mocnej trzeciej. Jeżeli tylko uda się nam tam utrzymać to skazywanie chłopaków na czwartą ligę będzie pomysłem idiotycznym. Gorzej jak się nie utrzymamy. Wtedy jednak celem numer 1 powinien być jak najszybszy tam powrót.