Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36839
Stary 21.05.2018, 09:25
A wcześniej nie można było jechać do Tyńca itp? Chodziło jakieś handel-gestapo i zaganiało na siłę do galerii?



Do wszystkiego się można przyzwyczaić tylko po co?

Następna będzie godzina policyjna? "No w końcu się nikt nie włóczy po nocach tylko w domu z rodziną jak Pan przykazał" ?



Dla mnie to głupota, Polacy pokazują że nie warto ich traktować poważnie i dać im odpowiedzialności za swoje czyny.