|
A wcześniej nie można było jechać do Tyńca itp? Chodziło jakieś handel-gestapo i zaganiało na siłę do galerii?
Do wszystkiego się można przyzwyczaić tylko po co?
Następna będzie godzina policyjna? "No w końcu się nikt nie włóczy po nocach tylko w domu z rodziną jak Pan przykazał" ?
Dla mnie to głupota, Polacy pokazują że nie warto ich traktować poważnie i dać im odpowiedzialności za swoje czyny.
|