Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81893
Stary 21.05.2018, 09:21
Drużyna rezerw w polskiej rzeczywistości nie ma sensu.
W czasach TF była drużyna rezerw, która skupiała się na grze na Playstation.
Podstawa dzisiaj to akademia z terenem, boiskami, kadrą i grupą 200-250 osób trenujących.
Z takiego pogłowia można coś wyłowić.
I slusznie ktoś napisał, ze jak koleś ma 20 lat i dalej w piłkę grać nie umie to umiał raczej nie będzie.
Można mu dać trochę fizyczności, ale piłkarsko cudów już z tego nie będzie.


Odstrzały z Akademii idą potem rozwijać się gdzieś indziej a brylanty idą do 1 drużyny i grają.


Inna sprawa czy jest na to kasa i zapał, bo u nas towarzystwo lubi szybkie rozwiązania.
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że puchary mimo wszystko byłyby dla nas kłopotliwe w aktualnej sytuacji?
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując