Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81892
Stary 21.05.2018, 09:18
Poza tym judasze jadą cały czas na tym ich wielkim kapuścianym, rozeszło się, że stamtąd można się wybić i poszło w eter. A jak się wybił to już inna rzecz.
Odpowiedz cytując