Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81891
Stary 21.05.2018, 09:16
W obecnej drużynie CLJ gra sporo chłopaków rocznikowo młodszych. Ok, zagrali pełny sezon w CLJ ale co im da kolejny sezon tam? A jak mają iść na wypożyczenia (wyżej 3 ligi nie nadają się póki co) to lepiej żeby ktoś tym kierował z klubu - poprzez seniorską drużynę rezerw.
No chyba że tam faktycznie w nikim nie ma potencjału (co jest jednak mało prawdopodobne), wtedy szkoda kasy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując