|
Jaki zespół rezerw? Po co nam zespół rezerw? W całej Polsce powoli odchodzi się od tego wymysłu, dość słusznie uznając CLJ za główne zaplecze dla pierwszej drużyny, a wy chcecie powrotu tego wynalazku.
Tyle jest śmiechu na forum z "młodych, zdolnych 22-latkach", a sami chcecie hodować takich. Jeżeli zawodnik w wieku 20 lat nie zasługuje nawet na treningi z pierwszą drużyną to szkoda marnować naszego i ich czasu. Nie będzie z niego nigdy piłkarza ekstraklasowego.
Junco od razu powiedział, że obecne najstarsze roczniki nie nadają się na poziom ekstraklasy, dlatego ściągnał Słomkę oraz Wojtkowskiego. Jak widać miał rację. Pierwszy rocznik, który najprawdopodobniej coś sobą będzie reprezentował to obecni trampkarze starsi z młodym Buksą na czele. Do tego czasu musimy sztukować i liczyć na cud.
Cracovia wcale lepiej nie szkoli, ale nie o to chodzi. Zebrali wyróżniając się chłopaków wizją Probierza "dającego szanse" i możliwe że będą z tego zbierać plony. Ale to tylko możliwe, bo na razie nie słychać o nowym Kapustce, który miałby im dać kolejne miliony.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|