|
Jeżeli to prawda, że CBŚP znalazło skradzione flagi w pomieszczeniach Wisły na stadionie to:
1. Kompromitacja klubu
2. Zapomnijcie o Bragielu i innych
3. Możliwe, że przyszły sezon trzeba będzie grać poza R22...Choć z drugiej strony miasto jest mimo wszystko pod ścianą, bo komu to wynajmie?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|