Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5695
Stary 21.05.2018, 08:26
Jeżeli to prawda, że CBŚP znalazło skradzione flagi w pomieszczeniach Wisły na stadionie to:

1. Kompromitacja klubu
2. Zapomnijcie o Bragielu i innych
3. Możliwe, że przyszły sezon trzeba będzie grać poza R22...Choć z drugiej strony miasto jest mimo wszystko pod ścianą, bo komu to wynajmie?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując