|
Nie wiem, jakie to są koszty ale reaktywacja rezerw wydaje się koniecznością.
Faktem jest, że szkolenie u nas dopiero powoli wstaje z kolan ale póki co to te nasze talenty na wypożyczeniach po prostu giną...A CLJ w tym sezonie dobitnie pokazuje, że brakuje prawdziwego kontaktu z seniorską, fizyczną piłką.
Nawet jeżeli się utrzymają to i tak kolejny sezon gry w CLJ zbyt wiele im nie da w kierunku przejścia do piłki seniorskiej.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|