Hives4 napisał(a):

Przypominam, że przed tym sezonem to samo pisano o naszych talentach - Purcha i Porębski na wypożyczenie do 1 ligi!! Ostatecznie udało się ich wypożyczyć, ale tylko do 3 ligi. I obaj w tej 3 lidze przepadli. Laskoś i Plewka to też obecnie materiał na max 3 ligę. Żeby junior poszedł na wypożyczenie do 1 ligi to faktycznie musi coś prezentować, a nie mieć tylko na papierze, że jest z Wisły. A jakoś żaden z nich nie ociera się nawet o drużynę seniorów, więc o czym tu mowa
|
Też się o to boję i widzę ten problem. Myślę że reaktywacja rezerw jest nieunikniona. IV liga to niski poziom piłkarski, ale wystarczająco wymagający fizycznie by taki 17-20 latek mógł " dojrzeć piłkarsko". Później idąc w wieku 19-21 lat na wypożyczenie do 1 ligi jest szansa że się nie zmarnuje... Przykład Chrapka jest tutaj modelowy.