Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81886
Stary 21.05.2018, 01:50
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Żeby kogoś wypożyczyć do 1 ligi to ktoś ich musi chcieć. Chciałbym się mylić, ale moim zdaniem będzie o to bardzo ciężko.
Kiedyś mieliśmy się integrować z Puszczą Niepołomice. Więc może pociągnąć ten temat.
Odpowiedz cytując