Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81885
Stary 21.05.2018, 01:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
...

Wisła zawsze miała dobre szkolenie, ale za czasów Cupiała - nie "było potrzeby" bo było mnóstwo kasy. Potem też jest wymówka - "nie zdolni". A skąd sa zdolni u parchów? Z księzyca? Niedługo parchate będą zarabiac na młodych a my?
...
O czym ty pi...szesz? Po przejęciu Wisły przez TS pierwszym komunikatem było, że to co jest w akademii nie nadaje się się do niczego i najwcześniej za jakieś 3 lata będą kandydaci do pierwszego składu.

Jest to efekt wieloletnich zaniedbań akademii przez Cupiała i takie są tego konsekwencje.
Amica inwestowała 10 lat ww akademię i jak wielokrotnie pisałem na potrzeby akademii przeznaczyła cały kompleks we Wronkach. Tam było pierwszoligowe boisko i jeszcze dobudowali.
Nie stać nas dziś na takie ekstrawagancje. Wisła nie właduje w akademię 1 milion rocznie jak Amica. W każdym razie nie już.
Co by o Craxie nie mówić, to dzięki Filipiakowi nie ma sytuacji, że się spóźniają pensje.

Na razie możemy brać tanich Hiszpanów i szkolić młodych. Jak będą efekty szkolenia to będą wchodzić w drużynę seniorską.
Odpowiedz cytując