|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline
|
#132

20.05.2018, 22:38
|
dynek.pl napisał(a): 
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
|
A nie mówiłem
|
|