Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81880
Stary 20.05.2018, 19:38
Pucharów nie ma, czyli obstawiam sporą rewolucję w składzie..

Odejdą najprawdopodobniej: Gonzalez, Brożek, Głowacki, Cywka, Brlek, Carlitos, Małecki, Ondrasek, Balaniuk (wypożyczenie)
(5 obcokrajowców, 4 Polaków - 9 zawodników)
A być może jeszcze ktoś z grona: Cuesta, Llonch, Basha, Mitrović (wszyscy ciągle bez kontraktu) oraz Kostal (wypożyczenie).
To daje (wg mnie) 14 zawodników pod znakiem zapytania.
Transfery nam mniej więcej odpowiedzą o co będziemy grać w przyszłym sezonie. Po weekendzie karuzela rusza pełną parą..

Moje życzenia:
Wypożyczyć do 1 ligi Plewkę, Laskosia i tych kilku chłopaków z CLJ z których mogą być ludzie, ew. reaktywować rezerwy.
Zmniejszyć dysproporcje obcokrajowców i Polaków 1 drużynie.
Nie iść w masowe zakupy (jak rok temu i 13 transferów), ale max 3-4 gości do grania i kolejnych 2-3 z niższych lig.

Powodzenia Junco.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.05.2018 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując