Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81879
Stary 20.05.2018, 19:28
Myślę, że Urydze, poza kontuzjami, przeszkodzili też trenerzy, którzy zaczęli wystawiać go na pozycji defensywnego pomocnika (chyba Smuda zaczął, ale mogę się mylić), mimo że Alan nie miał do tej roli kompletnie ŻADNYCH predyspozycji. Chłop się nadawał i nadaje tylko na przyzwoitego stopera.

Co nie zmienia faktu, że raczej wyżej tyłka nie podskoczy i potencjału na to nigdy nie miał. Raczej, bo życie lubi zaskakiwać.
Odpowiedz cytując