Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
81878
20.05.2018, 19:18
Uryga jak debiutował bodaj za Probierza zapowiadał się bdb. Ale po ciężkich kontuzjach stracił szybkość i to już nie był ten sam zawodnik. To inna historia niż Kowalskiego czy Nalepy, który byli zawsze klockami.
arti