Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
Od: 05.2011
Offline
#
36833
20.05.2018, 18:00
Cytat:
A z innej beczki.
Co sądzicie o zakazie handlu?
Dla mnie durnota jak mało która
Dla mnie tak samo.Tragedia co się w tym kraju dzieje.
TonyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TonyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez TonyWiślak