|
mam nadzieje że w multilidze najbardziej beda pokazywać Nas , wszystkie pozostałe mecze będą transmitowane w całośći , nawet ten o nic czyli korona-zaglebie
wiec wypadałoby w multilidze skupic sie na jedyny nietrasmitowanym meczu czyli tym w zabrzu
no ale pewnie bedzie widowisko z poznania na 2 kanały...
|