|
Wedlug zapowiedzi Cwiakaly, ktory jest bardzo dobrze rozeznany na rynku hiszpanskim Carlitos chce wrocic do Hiszpanii a interesowac ma sie nim Levante. Nie wierze zebysmy go oddali za tak smieszna kwote nawet wliczajac w to zawodnika no chyba, ze wartego sporo kasy ale tez taki do nas nie bedzie chcial przyjsc a Dinamo takiego nie bedzie chcialo oddac, chociazby przez udzial tego klubu w eliminacjach LM. Glupota tez by bylo gdyby za tyle poszedl gdzie sam Junco mowil, ze klub zainteresowany nim bedzie musial sporo zaplacic - a 1.25 to sa gowniane pieniadze
|