Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81871
Stary 20.05.2018, 16:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Klub powinien inwestować w młodych, bo na nich się najlepiej zarabia, nawet jesli na początku są gorsi od jakiś przecietniaków którzy i tak się nie rozwiną.
Dobra, a skąd wiesz, że młody piłkarz, który ma 18 lat i jest piłkarskim badziewiakiem, się rozwinie, kiedy będzie się na niego uporczywie stawiać? Odpowiedz mi na to jedno jedyne pytanie - bo na razie wypowiadasz się w tym temacie, jakby ogrywanie każdego młodzieżowca dawało 100%, kilkumilionowy zysk i wszystkie kluby w Polsce są frajerami, bo tego nie robią, a to takie proste.

Rozumiem, że jakby Daniel Brud grał cały sezon przez bite 90 minut, to by odszedł za miliony euro? Rozumiem, że jakby Mateusz Kowalski grał przez cały sezon przez bite 90 minut, to by dzisiaj grał w Premier League, a nie był trenerem personalnym? Rozumiem, że jakby Żemło grał przez cały sezon przez bite 90 minut, to nie byłby teraz rezerwowym w Wiśle Puławy?

I tak dla Twojej wiadomości, pracownik firmy to też jej kapitał i pozwala firmie zarabiać (albo tracić) poprzez wykonywaną pracę. Wyszkolenie pracownika, proces rekrutacyjny - to wszystko kosztuje.
Odpowiedz cytując