Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81870
Stary 20.05.2018, 16:22
my musimy najpierw ściągnych tych najmłodszych piłkarzy do Wisły. Bo jak do tej pory, to lLech, Legia i sracovia odjechały nam w tej kwestii. Musimy miec zaplecze i warunki aby tych piłkarzy przyciągać, Liczy się też kasa, ale to nie najważniejsze.
Odpowiedz cytując