Janekx:
Cytat:
|
Wisła zareagowała na sygnały o zainteresowaniu Zoranem Arseniciem przez niemieckie kluby. W nowy kontrakt miała zostać wpisana klauzula wynosząca 1,75 miliona euro, czyli minimum 7 milionów złotych. Sam Chorwat nie pali się do wyjazdu, chce okrzepnąć i mieć pewność, że po wyjeździe nie będzie jednym z wielu. Mecz ten będzie ostatnim z białą gwiazdą na piersi dla Carlitosa. Mający na swoim koncie 24 gole Hiszpan, wywalczeniem korony króla strzelców spróbuje zwieńczyć bramką. Dinamo Zagrzeb nie zaoferowało dwóch milionów euro tak jak sugerowały media, oferta opiewa na 1,25 mln i zawodnik, którym jest zainteresowany dyrektor Manuel Junco w rozliczeniu.
|
Carlitos raczej i tak nie jest napalony na Chorwację, więc może poczekamy na lepszą opcję. Można się też zastanawiać czy klauzula za Arsenica nie jest za niska. Ale może to my na forum żyjemy trochę w innym świecie i mamy chore oczekiwania, a Carlitos faktycznie pójdzie za jakieś 1,5 mln, a Arsenic w przyszłym sezonie za kolejne 1,5 mln. Ciekawe jest też to, że wg janekxa Halilovic jest szykowany na następny sezon jako kluczowy gracz.