Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81864
Stary 20.05.2018, 16:03
Ja myślę, że Bartosz zostanie z nami na kolejny sezon. Na pewno odchodzi Arek, Ivan, Cywka, który mógł grać PO, a przecież doskonale wiemy, że Carrillo lubi uniwersalnych piłkarzy i rzuca nimi po całym boisku, więc myślę, że i dla Bartosza znajdzie się miejsce. Gwiazdą ligi raczej nie zostanie, ale solidnym (początkowo) zmiennikiem już jak najbardziej.
Odpowiedz cytując