|
Ja myślę, że Bartosz zostanie z nami na kolejny sezon. Na pewno odchodzi Arek, Ivan, Cywka, który mógł grać PO, a przecież doskonale wiemy, że Carrillo lubi uniwersalnych piłkarzy i rzuca nimi po całym boisku, więc myślę, że i dla Bartosza znajdzie się miejsce. Gwiazdą ligi raczej nie zostanie, ale solidnym (początkowo) zmiennikiem już jak najbardziej.
|