Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81859
Stary 20.05.2018, 15:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale nie bój się. Jest to tak dłuuuuuuugi proces że przez najbliższe 20 lat nie bedziemy mieć wychowanka w kadrze. Co tam 30 nawet. Będą twoi hiszpanie grać.


btw
parchy zdaje się opanowały to troche szybciej. Może chcieli?
Typie, co ty gadasz

Wczoraj dostali u siebie 4 bramki od Pogoni, grają w grupie spadkowej, ALE ZA TO JAKA DUMA, bo przecież czasem zagra Wilk, który wyłapał 4 bramki od w derbach, Pestka, który przegrał pierwsze derby, Wdowiak- 1 bramka i jeden asysta w sezonie, no i przecież zadebiutował Pik, który może w Cracovii jest 5 miesięcy, ALE JAKIE TO BYŁY MIESIĄCE.
Odpowiedz cytując