Ogryzek napisał(a):

Ale nie bój się. Jest to tak dłuuuuuuugi proces że przez najbliższe 20 lat nie bedziemy mieć wychowanka w kadrze. Co tam 30 nawet. Będą twoi hiszpanie grać.
btw
parchy zdaje się opanowały to troche szybciej. Może chcieli?
|
Typie, co ty gadasz

Wczoraj dostali u siebie 4 bramki od Pogoni, grają w grupie spadkowej, ALE ZA TO JAKA DUMA, bo przecież czasem zagra Wilk, który wyłapał 4 bramki od w derbach, Pestka, który przegrał pierwsze derby, Wdowiak- 1 bramka i jeden asysta w sezonie, no i przecież zadebiutował Pik, który może w Cracovii jest 5 miesięcy, ALE JAKIE TO BYŁY MIESIĄCE.