Wyświetl pojedynczy post
Mike88
Junior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5690
Stary 20.05.2018, 15:14
Kto powiedział że potrzebujemy "bogatego wujka" żeby bić się o najwyższe cele w ekstraklapie. Nie przypominam sobie żeby pan Leśniodorski, Mioduski czy Kulesza byli w gronie najbogatszych Polaków. Może Rutkowscy, ale im już znudziło się marnowanie wlasnej kasy. Legia zarabia pieniądze dzieki dobremu marketingowi, sponsorom (stolica), kibicom. Lech przez sprzedaż młodych pilkarzy. Jagiellonia ma podobny budżet jak my, który musi dopinac kasą z transferów.
Odpowiedz cytując