Ogryzek napisał(a):

|
Zanim zacznie coś dawać musi mieć szanse to pokzać, oraz mieć czas na podniesienie swoich umiejetności. Kiedys każdy młody piłkarz miał tylko metrykę. W Amice na szczęście tak nie myslą jak ty i koszą fure kasy na produkcji młodych piłkarzy. A nam zawsze coś przeszkadza. I o dziwo na forum sporo kibiców uważa że to jest OK.
|
Przecież nasi juniorzy przy żydach wyglądali jak skoczkowie narciarscy vs bodybuilderzy. Dostali 6 w pyre, a ty mówisz, że trzeba im dać szanse gry kilka poziomów wyżej.