Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81853
Stary 20.05.2018, 15:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zanim zacznie coś dawać musi mieć szanse to pokzać, oraz mieć czas na podniesienie swoich umiejetności. Kiedys każdy młody piłkarz miał tylko metrykę. W Amice na szczęście tak nie myslą jak ty i koszą fure kasy na produkcji młodych piłkarzy. A nam zawsze coś przeszkadza. I o dziwo na forum sporo kibiców uważa że to jest OK.
Przecież nasi juniorzy przy żydach wyglądali jak skoczkowie narciarscy vs bodybuilderzy. Dostali 6 w pyre, a ty mówisz, że trzeba im dać szanse gry kilka poziomów wyżej.
Odpowiedz cytując