szprotson napisał(a):

Kto cos tam gral? juz jeden na forum taki byl co pisal o naszej zdolnej mlodziezy...
a ze wygrlaismy 10-0 ? Dziwisz sie? Wystawilismy chlopakow ktorzy grali w tym czasie w III lidze kontra CLJ zydow. Jedyny plus z tego meczu jest taki ze jeblismy ich 10-0 i wynik zapisal sie w historii.
|
Ale nie bój się tak i śpij spokojnie. Będziemy dalej importować tanich hiszpanów z niższych lig i żaden młody nie zadebiutuje. Głowa do góry
