pepe72 napisał(a):

|
A co do drużyny rezerw to kasa, misiu, kasa.
|
No, na pewno. Ale albo prowadzimy klub, albo go nie prowadzimy. Chętnie wysłuchałbym osoby, która się na tym zna i umie oszacować stosunek korzyści do kosztów. Bo my sobie tu możemy dywagować, ale opieramy się na myśleniu życzeniowym albo stwierdzeniu "to kosztuje".