Tak apropos funduszy, właścicieli i sponsorów, za niedługo mina prawie 4 miesiące od pamiętne konferencji na którego został ogłoszony nasz nowy wspaniały inwestor

ja wiem, że oficjalnie już nie komentują, ale może ma ktoś jakieś info co z tym bragielem się w końcu dzieje?