Ogryzek napisał(a):

|
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.
|
Skończcie pieprzyć z całą tą mityczną szansą.
Przecież gdyby nie przebili się u nas, to poszliby grać do innego zespołu.
A jakoś żadnego z tych chłopaków nie widać na szczeblu ekstraklasowym.