Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81847
Stary 20.05.2018, 13:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.
Skończcie pieprzyć z całą tą mityczną szansą.
Przecież gdyby nie przebili się u nas, to poszliby grać do innego zespołu.
A jakoś żadnego z tych chłopaków nie widać na szczeblu ekstraklasowym.
Odpowiedz cytując