Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81846
Stary 20.05.2018, 11:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.
Taki Zając kompletnie nie dostawał szans... to samo Żemło, Bartosz, Kuczak, trochę przestrzeliłeś kolego.
Odpowiedz cytując