Ogryzek napisał(a):

|
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.
|
Taki Zając kompletnie nie dostawał szans... to samo Żemło, Bartosz, Kuczak, trochę przestrzeliłeś kolego.