Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81845
Stary 20.05.2018, 11:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.
Nie no coś tam szansy dostali, ale jeden wolał zakończyć karierę w Kielcach niż się u nas rozwijać, drugi sobie nie poradził i gra teraz po drugich ligach czy innych wiochach. Po prostu. Przepaść z juniora do seniora jest drastyczna. Wczoraj bylo widac jak mlodzi chlopcy a koordynacji brak szybkosci brak, już nie mówiąc o sile fizycznej w której źydki przeważały jakby byli ze 2 roczniki wyżej.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując