Ogryzek napisał(a):

|
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.
|
Nie no coś tam szansy dostali, ale jeden wolał zakończyć karierę w Kielcach niż się u nas rozwijać, drugi sobie nie poradził i gra teraz po drugich ligach czy innych wiochach. Po prostu. Przepaść z juniora do seniora jest drastyczna. Wczoraj bylo widac jak mlodzi chlopcy a koordynacji brak szybkosci brak, już nie mówiąc o sile fizycznej w której źydki przeważały jakby byli ze 2 roczniki wyżej.