szprotson napisał(a):

|
moze dlatego ze u "nich" Ci mlodzi cos tam graja, co mozna bylo latwo zobaczyc w ostatnim meczu juniorkow...
|
A jak wygraliśmy 10-0 to nasi cos tam grali i żaden nie dostał szansy. To kwestia podejścia. Ale generalnie nie boisz się dać szansę młodym, albo z urzedu masz to w dupie i tylko szukasz wymówki.